עורך דין גישור מגשר משפחתי: הפתרון החכם לסכסוכים

עורך דין גישור מגשר משפחתי מציע פתרונות חכמים לסכסוכים, והוא מיועד להיות גורם יעיל בפתרון הסכסוכים והתקרעותם בדרך אלטרנטיבית להליך המשפטי המסורתי. העורך דין הגישור משמש כמתווך נייטרלי שמטרתו לייצר פתרונות שמתאימים לצרכי ולרצונות של הצדדים. הנה כמה מאפיינים של הפתרון החכם בידי עורך דין הגישור:

דמוקרטיה בפעולה:
במהלך הגישור, הצדדים משתתפים ישירות ביצירת ההסכמים. זה נותן להם יותר שליטה ושלטון על התהליך ועל פרטיו. הפתרון החכם מבוסס על מתן מעמד לכל צד לבטא את עמדתו ולהשפיע על ההסכמים.

אינטראקציה אישית:
העורך דין הגישור מייבא לתהליך אינטראקציה אישית ובונה יחסים אמיצים עם הצדדים. זה מאפשר לו להבין את הצרכים והתחושות של כל צד, ולהפוך את הסכסוך לפרטי יחס בינו לבין הצדדים.

מגוון בכלים:
העורך דין הגישור ישתמש במגוון כלים וטכניקות גישור, כדי להביא ליצירת פתרונות משולבים. הוא יכול לשלב תרגול התקרבות, שאלות מפתח, ואף פרקטיקה מסוימת לצד הפגישות המולצדות.

יצירת פתרונות מותאמים אישית:
העורך דין הגישור יכול ליצור פתרונות אשר מתאימים בדיוק לצרכי הצדדים במקרה ספציפי. זה דורש הבנה יסודית של המקרה ויכולת להתאים פתרונות ספציפיים שיביאו לפתרונות יעילים.

יצירת ביטחון:
הפתרון החכם דורש מהעורך דין ליצור אמינות ואמון עם הצדדים. דרך בניית היכולת ליצור אמינות נוצרת סביבה ביטחונית שמקנה לצדדים רגש של וטרואליות והקשר עם העורך.

התעקשות על פתרונות יצירתיים:
העורך דין הגישור יכול להתעקש על מציאת פתרונות יצירתיים, גם כאשר נתקל באתגרים ובמסעים. התעקשותו על פתרונות מקנה מימון למסע הגישור ומחזקת את הצדדים להיעמד מאחורי ההסכמים.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *